نوشته‌های با برچسب ‘رایگان’

دانلود کتاب آموزش مسائل زناشویی – جلد۳

بدون نظر
عنوان مقاله:   دانلود کتاب آموزش مسائل زناشویی – جلد۳
قالب مقاله:    pdf
تعداد صفحات مقاله:    ۱۱۹   صفحه
توضیحات:
در این کتاب که جلد سوم آموزش مسائل جنسی و زناشویی میباشد با مسائل جنسی و زناشویی آشنا میشوید.
جهت دانلود فایل روی لینک زیر کلیک کنید.
منبع : www.takbook.com
رایگان – دانلود کتاب

مجموعه نمونه سوال آزمون استخدامی بانک ها

بدون نظر
عنوان :  مجموعه نمونه سوال آزمون استخدامی بانک ها
» بانک اقتصاد نوین » بانک پارسیان » بانک پاسارگاد » بانک پست بانک » بانک تجارت » بانک توسعه صادرات » بانک توسعه تعاون » بانک انصار » بانک الکترونیک آرین » بانک تات » بانک رفاه » بانک سامان » بانک سپه » بانک سرمایه » بانک سینا » بانک صادرات  » بانک آریا » بانک حکمت ایرانیان » بانک صنعت و معدن  » بانک کارآفرین » بانک کشاورزی » بانک مسکن » بانک ملت » بانک ملی » بانک قرض الحسنه مهر ایران » بانک دی » بانک شهر » بانک گردشگری و همه موسسات اعتباری
توضیحات:
– ۲۵۰ سوال مدیریت
– ۲۳۰ سوال اصول حسابداری
– ۳۸ سوال حسابداری میانه
– ۱۲۰ سوال بودجه
– ۱۰۰ سوال حسابداری شرکتها
– ۱۵۰ سوال حسابداری صنعتی
– ۶۰ سوال حسابرسی
– ۱۰۰ سوال اقتصاد
– ۵۰۰ سوال علوم بانکی
– جزوه دانش علوم بانکی ۳۵۰ صفحه
 پیشنهاد میشود حتما این نمونه سوالات که گامی بزرگ در جهت استخدام شدن شما می باشد مطالعه بفرمائید.
 جهت دانلود فایل روی لینک زیر کلیک کنید.

چالش سطل یخ یا کارزار آب یخ ALS Ice Bucket Challenge

بدون نظر
ALS Ice Bucket Challenge
05-ALS Ice Bucket Challengeچالش سطل یخ یا کارزار آب یخ فعالیتی است که شامل ریختن یک سطل آب یخ روی سر یک نفر می‌شود. این فعالیت در رابطه با کمک به جامعه سرطان در نیوزلند و مؤسسه خیریه کمک به بیماران اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ای‌ال‌اس) در آمریکا است. این چالش به صورت ویروسی در رسانه‌های اجتماعی مطرح شد و قوانینی برای آن گذاشته شد تا افراد یا یک سطل آب یخ روی سر خود خالی کنند یا به مؤسسه خیریه موردنظر کمک کنند. این چالش نیازمند نامزد کردن چند فرد دیگر برای انجام این فعالیت است که آنها ۲۴ ساعت فرصت دارند تا در این چالش شرکت کنند یا ۱۰۰ دلار به مؤسسه خیریه کمک کنند.
پیت فرتز کاپیتان ۲۹ ساله تیم بیسبال دانشگاه بوستون، از سال ۲۰۱۲ مبتلا به بیماری ALS شد و نخستین کسی است که چالش سطل یخ را برای حمایت از بیماران مبتلابه ALS مطرح و از دوستانش دعوت کرد تا این حرکت را برای حمایت از مبتلایان به این بیماری انجام دهند. طولی نکشید که این دعوت تبدیل به حرکتی جهانی شد.
همچنین از باراک اوباما و سیاوش قمیشی و آنتونلا رکوزو، همسر لیونل مسی درخواست شد که در این چالش شرکت کنند ولی آنها بجای شرکت کردن، ۱۰۰ دلار به بنیاد ALS کمک کردند.